تماس با ما

Top Panel
پنج شنبه, 27 تیر 1398

Manage 2  Manage 3

انبارداری - عمده فروش های نماسازان نوین چکاد آماده تامین خواسته های مشتریان از انواع متنوع و متعدد تجهیزات نمایشگاهی اند. ما قادر به تامین انواع تجهیزات نمایشگاهی، اصلاح و رفع کمبود غرفه ها و ترکیب دکوراسیون قدیمی با مدرن برای برقراری ارتباط بهتر بازدید کننده با فضای نمایشگاهی شما می باشیم.
مدیریت هزینه - ما با وجود داشتن یک سیستم آنلاین از فهرست کالاهای مورد استفاده در غرفه سازی، این امکان را برای مشتریان فراهم می کنیم تا با در نظر گرفتن قیمت و مدیریت هزینه، با توجه به موجودی تجهیزات در هر نمایشگاه و بررسی کالاهای مورد استفاده، به سفارش اقلام درخواستی پرداخته و به بهترین وجه موجب رضایت مشتریان را فراهم می نماید.
حمل و نقل - شرکت نماسازان نوین چکاد با برقراری ارتباطی مناسب با شرکت های حمل و نقل کالا، این تضمین را به مشتریان عزیز می دهد تا کلیه تجهیزات نمایشگاهی، در اسرع وقت و بدون هیچ گونه آسیبی به محل برگزاری نمایشگاه ارسال گردد. همچنین تمامی قطعات مورد استفاده در ساخت غرفه شما، با زمانبندی دقیق به محل برگزاری نمایشگاه ارسال و پس از آن در زمان تخریب غرفه جمع آوری شده و به محل مناسب جهت بازیافت انتقال داده می شود و مشتریان را از دردسرهای حمل و نقل می رهاند.
نصب و تخریب غرفه - با فراهم آوردن امکانات سفر برای پرسنل به محل های برگزاری نمایشگاه ها در اقصی نقاط کشور، ما این قابلیت را داریم تا در هر زمان و مکان رضایت مشتریان را به بهترین نحو تامین نماییم.


همچنین ما می توانیم با حضور در غرفه شما درطول برگزاری نمایشگاه و قراردادن افرادی از پرسنل شرکت برای کمک به شما در تشریح فعالیت های انجام شده شرکتتان، گامی موثر در جهت کاهش تراکم بازدید کنندگان برداریم.