تماس با ما

Top Panel
پنج شنبه, 27 تیر 1398

 Design 4 Design 3

شما از قبل می دانید که چطور می خواهید غرفه نمایشگاهتان دیده شود. شما می دانید عملکردش چطور می باشد و می دانید چه عوامل برای رویارویی با مشتریانتان مورد نیاز است.

اکنون اجازه بدهید نگاه واقعی داشته باشیم:

مرحله طراحی ما از اولین مذاکره شروع می شود و تا پایان مرحله رندر گیری متوقف نخواهد شد. در زمانی که پروژه شما در دست طراحانی هست که مهارت های ویژه ایی دارند هیچ چیز چندان دور از ذهن نیست.

بالاتر از همه، طراحی های ما بیش از یک غرفه نمایشگاهی می باشد. آنها ابزاری هستند که اجازه می دهند شما خاص تر دیده شوید و واقعیت شرکت شما را آشکارتر نمایش دهند. برخی از بهترین ایده های ما از کار با مشتریان ما می آیند، پس ما مطمئنیم که شما در این مسیر با ما خواهید بود، پس به ما دیدی شفاف و واضح از شرکت و فعالیت خود بدهید.

ما غرفه ها را فقط برای ظاهر شیک و دید مناسب نمی سازیم، بلکه سمبلی از پیام و شعار شرکت شماست و دید بصری کامل که مربوط به مخاطبانتان می باشد ساخته می شود. طرح های ما بر مبنای موقعیت غرفه شما در سالن نمایشگاه، بازدید بالا و راحتی بازدید کنندگان می باشد.

فناوری بخش رو به رشد صنعت غرفه سازی است و طراحی های ما به طور کامل شامل آخرین تکنولوژی هایی است که باعث جذابیت بیشتری می شوند.